Місця в Україні, які найкращі весною

Отож, перевіримо?

Ландшафтний парк в Буках

landshaftnyiparkbuky

Село Буки в Сквирському районі Київської області стало однією з улюблених туристичних пам’яток через свою оригінальність і красу. Тут є парк, який складається двох частин: ландшафтний парк і храмовий комплекс з фонтаном. Вхід в парк безкоштовний, проте деякі частини парку можна побачити замовивши екскурсію за символічну плату.

Долина тюльпанів в Мамаївцях

tulipmamaivtsi

Село Мамаївці Кіцманського району на Буковині відоме долиною тюльпанів, в народі кажуть місцевою «міні-Голландією». Тут цвіте понад 60 сортів голландських різнокольорових тюльпанів: від білого та помаранчевого до темно-червоного. Навесні туристи відвідують Мамаївці для проведення фотосесій. Приїхавши в долину тюльпанів раз, більшість вирушає сюди кожної весни.

Національний природний парк «Подільські товтри» на Хмельниччині

podilskitovtry

Подільські товтри поєднують Городоцький, Чемеровецький та Кам’янець-Подільський райони Хмельницької області та включають в себе товтровий кряж або природний заповідник «Медобори».

«Подільська Швейцарія» саме, так її називають в народі, розкинулася над Збручем та Дністром, немов український аналог бар’єрного рифу. Квітучі зелені пагорби гір, первоцвіт у Медобора – неймовірна краса. Подільські товтри, як природний комплекс, українці також визнали одним із семи природних чудес України.

Озеро Світязь на Волині

ozerosvitiaz

Озеро Світязь є найбільшим і найглибшим в Україні. Велика водойма дуже схожа на море в негоду, особливо коли хвилі досягають півтораметрової висоти.

Озеро є найкрасивішою природною туристичною прикрасою на Волині, входить до складу групи більше 30 Шацьких озер у північно-західній частині Любомльського району Волинської області.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Бузковий гай в Полтавській області

buzkovyigai

Селище Диканька на Полтавщині прославилась ще з часів Гоголя, але знамените не тільки через народні традиції. Тут збереглися природні чудеса: Бузковий гай і Кочубіївські дуби віком понад 800 років. Найкращий час для відпочинку тут – середина травня, період коли почитає цвісти бузок і наповнювати своїм ароматом повітря.

Бузковий квіт в Києві

natsionalnyiparkgryshka

Бузком можна помилуватися не тільки в Диканьці, а й в Києві можна завітати в Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка. Тут росте близько 180 сортів, видів і гібридів цієї рослини. Це місце за різноманіттям і пишністю цвітіння є одним з кращих, особливо в травні.

Бузковий сад в Кривому Розі

kryvirizkyibotanichnyisad

Весна в промисловому місті створює неймовірно красивий квітковий оазис. Травневий Криворізький ботанічний сад міста з радістю очікує гостей міста і мешканців. Тут є сад величезними масивами бузкових кущів , які надзвичайно красиво цвітуть. Прогулянки по вузьких стежках саду залишать неймовірне відчуття у пам’яті відвідувачів, адже крім бузку тут ще безліч квітів, які створюють романтичний весняний настрій.