Lviv Coffee Festival:визначили найкращу кав’ярню міста

Під час Lviv Coffee Festival вже традиційно обирали найкращу кав’ярню Львова. Цього року вирішили почати з опитування в соцмережах – кожен бажаючий міг запропонувати свою улюблену кав’ярню, з яких під час Кавового туру вибирали одну найкращу. Переможцем голосування стала KREDENS CAFE.

Окрім того, були визначені переможці і в інших номінаціях:

  • Стильна кав’ярня – SDV Coffee
  • Кава в джезві – Dominicanes/Домініканес
  • Кава to go – Кава Без Назви
  • Відкриття року – Старий Львів
  • Кава і до кави – Про100 КАВА
  • Art кав’ярня – Кав’ярня-галерея «Штука»

Цьогоріч фестиваль відбувався на новій локації – у подвір’ї Палацу Потоцьких. Впродовж трьох днів кожен міг натхненно відпочити, спробувати чимало різної кави, дізнатися щось нове про улюблений напій.

Також відбулися два фанові батли для бариста від Barista Games: «альтернативний каптестінг»,спрямований на розвиток культури споживання кави, та «to go latte art battle», спрямований на розвиток майстерності в приготуванні кави в паперових (одноразових) стаканчиках.

В зоні Кава Експо зібралися провідні виробники обладнання, посуду, аксесуарів та всього, що пов’язане з кавою. В зоні Coffee Talks всі бажаючі могли прослухати лекції та взяти участь в тематичних майстер-класах. Серед спікерів – директор America House Lviv Володимир Бєглов, письменниця Надійка Гербіш, фотографиня і мотиваторка Поліна Павлова. Ввечері гостям Lviv Coffee Festival пропонували переглянути декілька атмосферних фільмів у Cinema Coffee. Для відвідувачів з дітьми приготували Coffee Kids Zone, де малюків чекали аніматори, музичне шоу, ігри і розмальовки.

Варто відзначити,що Lviv Coffee Festival з 2007 року є знаковою подією не лише для Львова, а й для європейського кавового ринку. Всі знають: вересень у Львові пахне кавою.