Кам’янець-Подільський – скарб України

Тут працює Туристично-Інформаційний Центр, який завжди допоможе підібрати найцікавіший тур чи спеціальну екскурсію. Через велику популярність місто розробило свій туристичний логотип “Кам’янець — місто скарбів”.

Протягом століть Кам’янець-Подільський сформувався як місто з унікальною різностильовою архітектурою і надзвичайно багатою культурною спадщиною. Планування міста при значних перепадах рельєфу створює унікальне надзвичайно красиве розмаїття краєвидів, яке не залишить байдужим.

kamyanets

Здійснивши екскурсію історичним Старим Містом можна побачити архітектурний ансамбль різних епох та культур. Головними архітектурними перлинами Кам’янця-Подільського вважаються фортифікаційні споруди та фортеця.

Високі прямі береги і широке русло річки Смотрич разом з оборонними укріпленнями вважаються найкращим взірцем кращих фортифікацій Східної Європи.

Саме тут історики та археологи знайшли унікальну підземну вежу, яка датована ще 18 століттям.

Як стало відомо, колись на цьому місці була гарматна майстерня а потім місце для укриття під час військових нападів. Унікальна вежа в історичному центрі Кам’янця-Подільського понад 2 століття була під землею, хоча її приблизне розташування і вказувалось на старовинних планах міста, розкопати стражницю до тепер не вдавалося нікому.

Вперше про двоповерхову вежу згадується у XVIII столітті коли мешканці міста облаштували там гарматну майстерню. Крім цього навколо Кам’янця-Подільського можна здійснити заміські надзвичайно різоманітні і незабутні екскурсії в сусідні міста Хотин та Чернівці. Цікавим місцем для відпочинку може стати гірськолижний курорт Сонячна Долина, який працює протягом року, поблизу села Бояни.

kamianetsodilskyi

В східному напрямку від міста можна відвідати історичну місцевість Бакоти та ландшафтний заказник Совиний Яр. Туристам, які люблять відвідувати маловідомі туристичні місця варто звернути увагу на Субічський печерний монастир поблизу села Субіч. На західному напрямку можна рухаючись по дорозі до підземної печери Кришталева та Кривченського замку в селі Кривче,можна побачити залишки Жванецького замку, а на зворотній дорозі оглянути залишки замку Скали-Подільської.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

З північної сторони варто побувати в Малієвецькому парку у селі Маліївці та побачити водоспад Бурбун у селі Лисець. Неподалік розміщена незвичайна Покровська церква-фортеця у Сутківцях, яка й досі зберігає свою давню історію.