Життя за кордоном

pereizd_golovna

Життя за кордоном – це, звичайно, чудово. Навіть, якщо проживання за межами рідної країни було недовгим. Цей досвід може повністю змінити Вас, звичайно, в кращу сторону. Експерти популярних блогів для туристів та мандрівників, розповідають про те, як зазвичай виглядає життя в еміграції. Саме з цієї статті Ви дізнаєтеся про деякі речі, які неминуче змінюються, якщо починаєш жити за кордоном, хоча б місяць-другий.

Ви постійно вивчаєте нову мову, але поступово забуваєте свою рідну.

pereizd_mova

Якщо Ви повністю перестанете говорити рідною мовою, то рано чи пізно станете по-трохи її забувати. Спочатку Ви почнете все частіше і все краще розуміти, про що Вам говорять на вулицях нового місця проживання. Потім будете радіти тому, як швидко Ви вивчили чужу мову. Пройде ще декілька місяців, і Ви вже почнете думати новою мовою! А звідси – пряма дорога до забуття мови рідної.

Забути повністю – не забудете, і при попаданні назад в україномовне середовище Ви знову будете добре висловлюватися рідною, але без постійної підтримки будете часто помилятися, говорити різні незрозумілі речі і постійно запинатися.

Валіза стане не просто зручною сумкою для речей.

valizi_pereizd

Думаєте, що після того, як переїдете, Ваші валізи з речами, зібраними для мандрівки, будуть припадати пилом або ж розмірковуєте, що ж робити з усіма цими валізами потім, коли влаштуєтеся? Не хвилюйтеся, Ви продовжите їх використовувати навіть через роки життя в еміграції.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Справа в тому, що еміграція ніби “звільнить Вас”. Ви станете більше і частіше подорожувати, а головне – отримувати від цього задоволення. Тим, хто зважиться одного разу змінити своє місце проживання, захочеться продовжувати це робити знову і знову.

Це не просто поїздка. Це Ваше життя!

pereizd_zhittya

Ви можете прожити за кордоном декілька років, потім приїхати додому провідати рідних, а Ваші друзі, зустрівшись з Вами в пабі, будуть запитувати: «Ну і як твоя поїздка?». Вам однозначно захочеться заперечити: «Я не в поїздці! Я там живу!», але, напевно, Вас вони все одно не зрозуміють.

Тому, завжди відповідайте на це питання ввічливим шаблоном: «Так багато всього сталося за ці роки… Хочеш, я тобі розповім про свої найяскравіші враження?»

Ви будете завжди пам’ятати обмінний курс.

obminnii_kurs

Ви можете прожити в іншій країні і десять років, але все одно будете пам’ятати про обмінний курс валют. Ви будете заходити в магазини вдома і на новому місці проживання, але будете постійно порівнювати ціни. Тепер ця звичка – та частина Вас, від якої Ви ніколи не позбудетеся, як би не хотіли.

Час в різних країнах вимірюється і цінується по-різному.

chas_pereizd

Наприклад, в Америці Ви нікого не зможете запросити в кафе саме сьогодні і прямо зараз. Там люди живуть за календарем. І дико бісяться кожен раз, коли їм доводиться чекати когось довше п’яти хвилин.

Тепер уявіть, що у Бразилії запізнитися навіть на 30 хвилин – це нормально. Спочатку це може дратувати і здаватися ніби Ви потрапили в уповільнену зйомку, все відбувається в сповільненому темпі, нічого не встигаєш… Але потім звикаєш і адаптуєшся. Хоча продовжуєш дивуватися тому, наскільки одні люди зациклені на часі, а інші взагалі про нього не думають.

Слово «рутина» зникне з Вашого лексикону.

bez_rutini_pereizd

Незалежно від того, складеться Ваше життя на новому місці так, як Ви планували, чи ні, Вам там ніколи не буде сумно і буденно. Диво буде відбуватися щодня. Загалом, несподівані речі за кордоном з Вами в будь-якому випадку будуть траплятися в десятки разів частіше, ніж удома.

Ви втратите ВСЕ, але це не буде мати великого значення.

vtratite_vse_pereizd

А ось і головний аргумент проти еміграції: Ви там нікому не потрібні. Але це чиста правда. Проте, ми відкриємо Вам маленький секрет: Ви ніде нікому не потрібні. Ви потрібні тільки самому собі. Насправді люди часто бояться переїжджати кудись, тому що «вони там будуть ніхто» або тому, що бояться втратити звичну роботу і звичне коло спілкування.

Скажемо більше… При переїзді Ви втратите взагалі все (крім гаджетів і одягу), що мали: звичні маршрути для прогулянок, сімейні посиденьки, улюблені магазини, улюблені продукти, запахи, кольори, погоду…

З іншого боку, Вас це не буде турбувати. Ви отримаєте можливість хоча б на деякий час (часто – пару років) не думати про свій соціальний статус або про те, до чого звикли вдома. Новий світ поглине Вас повністю і Ви зрозумієте, що матеріальний успіх – це ще не все.

До того як Ви поїдете жити в іншу країну, Вам і на думку не спаде, що все, що Вам захочеться забрати з собою, вміщається в пару валіз. Ви навіть не згадаєте про половину речей, які, як здавалося, були дуже важливими для Вас.

Буде здаватися, що можливо ВСЕ.

mozhlivo_vse_pereizd

Тепер Ви точно знаєте: зібратися і зникнути звідки завгодно і куди завгодно можна за один день. Почати життя з чистого аркуша? Ця думка тепер не тільки надихає, але і втішає. Знайте, що завжди можна почати заново що завгодно.

Все стане по-іншому.

vse_po_inshomu_pereizd

Перший час Ви будете часто відчувати себе приниженим і “не в своїй тарілці” … Доведеться просити людей (часто незнайомих) про допомогу в найпростіших ситуаціях. Кожен день все буде здаватися настільки складним і незвичним, що іноді буде навіть страшно. Але мине кілька місяців, і Ви звикнете. Тоді Ваше серце буде переповнювати почуття про те, що Ви здатні на щось набагато більше, ніж думали.

Тож, якщо Ви досить смілива і відважна людина, яка здатна відкинути все звичне для себе, можливо саме час щось змінити? Якщо – так, то розпочинайте планувати свій переїзд в іншу країну. Удачі!