Відпочиваємо на курортах Сицилії

siciliya_ostriv

Сицилія – ​​це неймовірно красивий острів. Практично всі місця відпочинку на території цього острова мають клас «люкс» і призначені для сімей з високим достатком. Незважаючи на це, на Сицилії кожен може підібрати те, що йому до душі, однак, в деяких випадках, зробити це може бути дуже непросто. Тож, поговоримо з Вами про те, які місця для відпочинку обрати на острові Сицилія.

Все про острів Сицилія

siciliya1

На Сицилію – острів в Середземному морі, прагнуть потрапити багато відпочиваючих. Вона приваблює мандрівників своєю неповторною природою, надзвичайно смачною і вишуканою кухнею, всілякими піщаними пляжами, а також різноманітними цікавими екскурсійними маршрутами.

Крім того, Сицилія є самим сонячним островом Середземного моря. Це неймовірно привабливе для туристів місце розташовується досить близько до берегів Африки, але, на відміну від Єгипту та інших африканських країн, тут немає такої виснажливої ​спеки. На Сицилії зберігаються оптимальні умови для відпочинку будь-яких сімей протягом всього календарного року.

Купальний сезон на території острова, звичайно, починається вже з перших чисел квітня, а закінчується приблизно в середині листопада. При цьому навіть в зимовий період температура повітря тут практично ніколи не опускається нижче +15 градусів за шкалою Цельсія, а води – нижче +16 градусів. Дощі на “острові Мрії” також трапляються досить рідко і, в більшості випадків, вони проходять буквально за кілька годин.

Яким курортам сонячної Сицилії краще віддати перевагу?

Тільки лише поглянувши на карту Сицилії, можна побачити велику кількість курортів, з кожним з яких хочеться неодмінно познайомитися ближче. Якщо почати розглядати цю територію з Мессінської протоки, що відокремлює острів від материка, в першу чергу тут нас очікує Калабрійське місто – Мессіна, засноване в далекому 730 році до н. е.

messina1

Протяжність пляжної смуги цього курорту складає більше 200 метрів, а на його території розташовуються найпопулярніші місця відпочинку, такі, як Таорміна і Еолійські острова.

Саме місто Таорміна знаходиться на східному узбережжі.

misto_taormina

Місто оточене величезною кількістю кипарисів, цитрусових дерев і пальмових гаїв. Така різноманітна рослинність сприяє тому, що повітря в Таорміні просто приголомшливе.

Щоліта в цьому місті проходить дуже яскравий і цікавий фестиваль театру, музики і танцю, подивитися який з’їжджаються творчі люди з різних куточків нашої планети. У цьому місці можна дуже близько познайомитися з найдавнішою греко-римської культурою. Практично на кожному кроці тут зустрічаються численні пам’ятники і середньовічні палаци.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Еолійські, або Ліпарійскі острови утворилися в результаті підняття морського дна внаслідок вулканічної активності.

lipariiski_ostrovi

Тут розташовуються зовсім надзвичайні чорні піщані пляжі, стрімкі скелі, печери, рифи і безліч термальних джерел. Деякі туристи вибирають це місце для постійного відпочинку і бронюють номер в одному з місцевих готелів, кожен з яких гідний називатися кращим.

Все ж більшість мандрівників вважають за краще жити в інших місцях, щоб мати можливість вільно переміщатися по території інших пляжних курортів Сицилії, а сюди тільки приїжджають на екскурсії і захоплюючі піші прогулянки.

Також на території Мессіни Вам можуть бути цікаві такі пляжні курорти, як:

 • Мілаццо;
 • Тімпассі;
 • Спадафора;
 • Фунарі;
 • Роккалумера;
 • Скалетта Цанклея;
 • Сан-Грегоріо;
 • Ніцца-ді-Січілія;
 • Родія;
 • Сан-Саба.

Одними з найкращих курортів Сицилії є території, які оточують провінцію Агрідженто.

agridzhento1

Пляжі в цій місцевості просто вражають своєю чистотою і природністю, та входять в двадцятку найбільш популярних місць відпочинку у туристів з усього світу. Розташована перлина острова на західному березі, де може бути трохи некомфортно в період літньої спеки, а саме, в липні і серпні.

Особливо це актуально для людей-мандрівників похилого віку, сімей з маленькими дітьми і осіб, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Таким туристам можна вирушати в Агрідженто тільки в червні, вересні або жовтні, коли на вулиці немає виснажливої ​​спеки.

На території цієї провінції розташовується знаменитий пляж Скала деї Туркі, або «Турецькі сходи», який має досить своєрідний ступінчастий рельєф.

skala_dei_turki1

Перебуваючи в цій місцевості, обов’язково відвідайте дану ділянку землі, оскільки вона неймовірно приваблива в будь-яку пору року.

Якщо все ж Ваша відпустка призначена саме на середину літа, краще віддати перевагу курортам Сицилії в Іонічному морі.

ionichne_more1

Температура води тут рідко піднімається вище 22 градусів, до того ж Іонічне море є найчистішим, тому воно набагато краще за інших, підходить для купання маленьких дітей.

Найбільш популярне місце тут – це Катанія, в якому Вас чекають близько 60 кілометрів неймовірно красивих піщаних пляжів на будь-який смак.

kataniya1

На цій території постійно чергуються платні і безкоштовні місця відпочинку, тому кожен зможе вибрати те, що підходить для нього за матеріальним становищем.

На жаль, практично всі готелі в Катанії і взагалі на узбережжі Іонічного моря дуже дорогі, тому дозволити собі відпочити в них може лише мала частина сімей. Рахунки меншої вартісті за проживання та інші послуги виставляють готелі, розташовані в глибині острова, в місті Кальтаніссетта. Від деяких з них до моря доведеться добиратися протягом досить тривалого часу, але, як правило, це абсолютно не напружує туристів.

Найкращі пляжі в цій провінції наступні:

 • Пунта Секка;
 • Фунтанаросса;
 • Лунгомаре;
 • Фемміне Морта;
 • Манфрія;
 • Монтелунго.

Окремого опису, без сумніву, заслуговують і курорти Сицилії, розташовані на узбережжі Рагузи.

raguza1

На цій території, протяжність якої становить понад 60 кілометрів, можна зустріти і пляжі з поступово похилим дном, і берега, зарослі тропічною рослинністю, і дуже цікаві місця, які користуються популярністю у професійних дайверів, і різні кручі. Все це з кожним роком залучає все більше і більше мандрівників з усього світу.

У будь-якому випадку, яке б місце для проживання на Сицилії Ви не вибрали, будьте впевнені, відпустка принесе Вам масу позитивних емоцій. Постарайтеся побувати і на інших ділянках цього чудового острова – всі вони заслуговують на те, щоб їх відвідати. Карта Італії в цілому і, зокрема, Сицилії просто вражає величезною кількістю цікавих пам’яток і унікальних кліматичних зон.