Мандрівки по гороскопу. Частина 1

mandrivki_po_goroskopu_golovna_1

Психологи говорять, що якщо Ви будете вірні своїм мріям, то точно відправитеся в яскраві подорожі та мандрівки. Їх друзі-експерти – астрологи, просканували зірки і з’ясували, що полюбляє та чому віддає перевагу кожен знак Зодіаку в плані мандрівок. Тож, ми з Вами поговоримо про те як спланувати мандрівки, враховуючи те, під яким знаком Зодіаку Ви народилися.

У цій частині статті ми поговоримо про шість знаків Зодіаку, тобто про дві стихії. Вогонь: ОВЕН, ЛЕВ, СТРІЛЕЦЬ та Земля: КОЗЕРІГ, ТЕЛЕЦЬ, ДІВА.

Овен

oven_podorozhi

Вогненні Овни відчують спільність з вулканічною природою, наприклад, на Гаваях. Вони обожнюють пробувати все нове, незвідане. Вибухова енергетика вулканів допоможе набратися сил для нових починань. Екстремальний відпочинок на Гаваях викличе сплеск адреналіну, подарує незабутні емоції на все життя і дозволить повернутися додому абсолютно задоволеним.

Взагалі Овнам підійдуть країни з теплим кліматом. Серед кращих варіантів можна назвати Аравійський півострів, Палестину і узбережжя Червоного моря. Споріднені з ними території – Англія, Данія, Північна Італія, Японія і Корея. Міста Берлін, Марсель, Флоренція і Неаполь також несуть в собі енергетику цього знака.

Лев

lev_podorozhi

Левам подобається бути в центрі уваги та відчувати себе як зірка. Можна відправитися в Лондон, з його багатою культурною спадщиною, театрами, музеями, зупинитися в готелі класу «Люкс», прогулятися по вулицях міста. Така помпезна обстановка Левам просто необхідна.

Леву підійдуть яскраві, багатолюдні і веселі заходи – театральні фестивалі в Авіньйоні і Единбурзі, бразильський карнавал або джазова фієста Нового Орлеана. Сонячна Куба, дивовижна Південна Америка і Каліфорнія, також мають відношення до Лева, яким керує Сонце – символ творчості.

Стрілець

strilec_podorozhi

Стрілець – самий пристрасний та спонтанний мандрівник з усього Зодіакального кола. Для них подорожі – спосіб боротьби зі стресом. Вони завжди дивляться то на небо, то на горизонт – щось невідоме тягне їх.

Стрільці не люблять пляжного відпочинку і організованих турів. Їм подобається самостійно підкорювати іншу країну, закохуючись в її культуру, традиції і кухню. Стрільцям буде цікаво познайомитися з Португалією, Іспанією, арабськими країнами, джунглями Амазонки, західним Китаєм, Австралією, вулканами Еквадору і льодовиками Норвегії. У будь-якому куточку світу Стрілець навчиться відчувати себе як вдома. У символіці Стрільця саме по собі приховано бажання виходу за межі і кордони, і тому вони більш будь-яких інших знаків Зодіаку прагнуть подорожувати.

Козеріг

kozerig__podorozhi

Козероги – працьовиті і наполегливі кар’єристи, тому їх подорож не повинна містити і натяку на роботу. Будь-яка мандрівка допоможе переключитися з роботи на відпочинок і зарядитися енергією для підкорення нових вершин.

З Козерогів виходять найкращі в світі підкорювачі гірських вершин. Гори заворожують представників цього знака. Але Козероги – не романтики, вони просто мріють стояти так само міцно, як і гора. Для них гора – символ ґрунтовності і постійного підйому вгору. Козерогам може бути цікаво в Монголії, Македонії, Мексиці, Англії, Ізраїлі, Польщі, Чехії, Італії, Естонії та Фінляндії.

Астрологи також рекомендують консервативному Козерогу поїздки в Скандинавські країни, західну Німеччину, Францію та Італію.

Телець

telec_podorozhi

Вони неймовірно ніжні і чутливі. У подорожі їм необхідні мальовничі пейзажі, чуттєві аромати, чудові звуки, незабутні відчуття і незабутні смаки. Тельці також тяжіють до всього розкішного і красивого. Їм ідеально підійде відпочинок в Італії. Смачна паста, сонце і тепла земля допоможе відчути себе в «своїй тарілці».

Також під знаком Тельця розташовуються Швеція і Україна. Блакитний колір в астрології належить Венері, а жовтий -Місяцю. Вважається, що ці небесні тіла керують Тельцем. Тому і прапори цих держав витримані в однаковій жовто-блакитній гамі. «Острів Афродіти» Кіпр, держава Ізраїль, Німеччина, Голландія, Ірландія та Польща також мають відношення до Тельця.

Діва

divi_podorozhi

Діви – невтомні перфекціоністи, які обожнюють самовдосконалюватися і покращувати все навколо. Але навіть їм іноді потрібне повне перезавантаження. Діви люблять відпочивати в місці виняткової краси і спокою, наприклад, в місті Хуа Хін, розташованому неподалік від Бангкока. Комфортна погода, вишуканий відпочинок – справжній рай для них.

Але найкраще Діви відчувають себе в провінції. Ідеальний варіант – це невелике, але старовинне містечко в Європі з готичною архітектурою. Однак, і Париж, з усіма його спокусами і шумом також розташовується під знаком Діви.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

А вже у наступній частині статті ми з Вами дізнаємося, що полюбляють у мандрівках знаки Зодіаку стихій Повітря та Води.

Далі буде…