Цікавість понад усе: список незвичайних фестивалів світу

festivali_golovna

Люди постійно проявляють інтерес до чогось нового, а цікавість завжди переважає над здоровим глуздом. Тож, надмірну цікавість можуть задовольнити запропоновані нами незвичайні фестивалі, які проводяться у різних куточках світу. Тому, вперед за враженнями!

“Ла Томатіна”, Буньйоль, Іспанія

la_tomatina_ispaniya

Щороку в маленькому містечку Буньоль, Іспанія, проходить найбільший в світі бій овочами – “Ла Томатіна”. Для цього фестивалю помідори привозять в спеціальних вантажівках, щоб люди від душі потішилися, кидаючи один в одного криваво-червоними овочами. Правила бою прості: потрібно розчавити томати, перш ніж кидати їх, не можна приносити ніяких предметів, які могли б призвести до нещасних випадків, варто одягнути старий одяг і взуття, про які Ви не пошкодуєте, після фестивалю, і будьте ввічливі та уважні до інших.

День зачіски із замороженого волосся, Вайтгорс, Канада

den_zamorozhenogo_volossya_kanada

Кожен рік, Ви можете приїхати на гарячі джерела Takhini Hot Springs в Юконі, Канада, щоб взяти участь в конкурсі по заморожуванні свого волосся і навіть виграти грошовий приз. Правила прості: все, що Вам потрібно – це волосся, готовність поплавати при -6 ° С і трохи терпіння. Як тільки Ви потрапите в гарячі джерела, занурте своє волосся в воду, потім вийміть і чекайте. Все інше зробить холод. Як тільки Ви відчуєте, що мороз виконав свою роботу, почніть працювати над зачіскою. Зробіть знімок, і кращий з них виграє приз за найоригінальнішу морозну зачіску.

Всесвітній чемпіонат з плавання в болоті, Уельс, Великобританія

den_plavannya_v_gryazi_velikobritaniya

Чемпіонат з плавання в болоті – одне з найбільш дивних змагань, які Ви коли-небудь бачили. Кожного серпня місцеві жителі і безрозсудні туристи Південного Уельсу добровільно пірнають в болото і пропливають в ньому 110 метрів, змагаючись за чемпіонський титул. Також є конкурс на найкрасивішу сукню для тих, хто не в спортивній формі, але любить валятися в болоті.

День спалювання сніговика, США

den_spalyuvannya_snigovika_ssha

Веселощі починаються, коли закінчується зима! Жителі цього холодного району – озеро Верхнє, США – гріються, спалюючи сніговика 20 березня, щоб відзначити повернення довгоочікуваної весни. Це місцева традиція, але люди з інших країн вважаються це інтригуючим і надихаючим дійством.

Битва апельсинів, Івреа, Італія

bitva_apelsiniv_italiya

Ще одна битва за допомогою їжі, яку варто відвідати, – битва апельсинів в Івреа, Італія. За 3 дня до Жирного вівторка (свята-карнавалу, що знаменує початок Великого посту), місто Івреа перетворюється в поле битви 9 команд, які борються заради справедливості. У кожної команди є свій командир, уніформа і купа апельсинів, якими вони закидають своїх опонентів. Судді приймають рішення в кінці третього дня, а команда-переможець отримує честь і визнання всього міста. Хоча бойові дії виглядають кумедно, насправді подібні веселощі дуже небезпечні, тому що апельсини залишають травми. У діях забороняється брати участь без шолома. Цікавим же відвідувачам дозволено спостерігати за битвою здалеку.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

«Burning Man» (Палаюча людина), штат Невада, пустеля Блек-Рок, США

burning_man_ssha

Цей фестиваль – сплетіння мистецтва, свободи і впевненості в собі. 8 днів в пустелі Блек-Рок назавжди змінять Вас. «Палаюча людина» збирає людей, які забувають про свій звичайний способі життя і створюють нове, розвинене суспільство, засноване на принципах самовираження, громадянської відповідальності і поваги. Деякі можуть подумати, що це звичайне збіговисько хіпі, однак в ньому можна зустріти учасників усіх професій. Якщо Ви шукаєте як духовність, так і забаву, Burning Man – для Вас.

“Тайпусам”, фестиваль індуїстського пірсингу, Малайзія і Сінгапур

taipusam

Самий екстремальний і божевільний фестиваль, який Ви коли-небудь могли б бачити. Організовується щозими в Малайзії та Сінгапурі. Місцеві індуси пронизують все своє тіло пірсингом і чіпляють гострі гачки до спини. Вони можуть ходити з підвішеним до них грузом, так званим «кавадідамі», як частиною ритуалу подяки або благання, протягом 10 годин. Таким чином виявляється відданість релігійних людей і вони очищаються від усіх гріхів. У цьому дійстві зазвичай беруть участь більше мільйона чоловік.

“Ель Колачо”: Фестиваль стрибків через дітей, Кастільо де Мурсія, Іспанія

el_kolacho_ispaniya

“El Colacho” збирає безліч людей на досить чарівне та незвичайне дійство. Все починається з чоловіків, одягнених в червоно-жовті костюми і маски. Вони, замасковані під диявола, біжать по селі, викрикують народу лайки і б’ють тих, хто заважає їм. Потім звук барабанів оголошує другу частину ритуалу: “дияволи” починають стрибати через однорічних немовлят, які лежать на матрацах. Вважається, що цей ритуал захищає дітей від невезіння і, що більш важливо, забирає всі їхні гріхи.

Фестиваль морської грязі “Boryeong Mud Festival”, Боріонг, Південна Корея

festival_gryazi_koreya

У другий тиждень липня Ви можете взяти участь у всіх видах розваг на узбережжі Жовтого моря, яке багате мінералізованою, лікувальною гряззю. Грязьові ігри, ванни і масажі, а також марафон з грязьовими перешкодами поряд з музичними і танцювальними змаганнями – ці заходи приваблюють людей з усього світу в Боріонг, Південна Корея. Ідеальне місце, щоб подбати про своє здоров’я і повеселитися.

Фестиваль “Мавпячий банкет”, Лопбурі, Таїланд

mavpyachii_benket_tailand

Дійство проходить в стародавньому місті Лопбурі. Кожного листопада сюди збігаються тисячі четвероруких ссавців на “свято живота” – фестиваль-бенкет для мавп. Більше 4000 кг різних страв тайської кухні залишають біля кхмерского храму виключно для них. Ідея бенкету полягає в тому, щоб уважити істот, які, як вважається, приносять удачу. «Місто мавп» тепер приваблює безліч туристів і гарантує, що всі мавпи наїдяться досхочу.

Подивитися є на що. Тому, варто скласти план подорожі і відвідати хоча б декілька із запропонованих цікавих фестивалів.