5 місць, які обов’язково потрібно подивитися в Римі!

Це місто, точно вразить вас багатовіковою історією, де сучасні шедеври архітектури межують зі стародавніми руїнами. Місто, яке затягує своїми мальовничими вуличками, величними пам’ятками та неповторною атмосферою усіх мандрівників світу! Рим — столиця Італії, одне з найпопулярніших туристичних місць у світі. Не знаєте, що подивитися у Римі? Ми підготували для вас найкращі 5 місць, які обов’язково потрібно відвідати, від стародавніх руїн до мальовничих фонтанів!

Колізей

Видатна споруда античності, яка є магнітом всіх туристів, які їдуть у відпустку до сонячної Італії. Ви можете переглянути екскурсійну програму по Колізею, щоб ваша мандрівка була ще цікавішою. Візитну картку італійської столиці у 2007 році було визнано одним з Семи Нових чудес світу. Згідно з історією римського Колізею, то тривалий час арена часто використовувалася для жорстоких видовищ – гладіаторських боїв, знущання з тварин і страти злочинців. Сучасний Колізей включає всього півтори тисячі наявних глядацьких місць, але не зважаючи на це, його все одно із задоволенням вибирають для своїх концертів світові знаменитості.

Римський Форум

Розташований на низині між Палатинським і Капітолійським пагорбами, центр Стародавнього Риму, де можна побачити залишки руїн храмів та тріумфальних арок. Римський Форум був ареною публічних зборів, судів і гладіаторських боїв у республіканські часи, а також був упорядкований магазинами та ринками просто неба. За часів римської імперії, коли він був переважно центром релігійних і світських видовищ і церемоній, тут було розташовано багато найвеличніших храмів і пам’ятників міста.

Фонтан Треві

 Один із найвідоміших та найкрасивіших фонтанів у світі! Фонтан Треві виконаний у стилі бароко. Більшість туристів хочуть побачити його, щоб кинути монетку на удачу. Цікавий факт, що щодня у фонтан викидають близько 3000 євро. Часто гроші виловлюють і віддають на благодійність, хоча і не виключають незаконного виловлювання монет із фонтану.

Іспанські сходи

Шанувальники фільму «Римські канікули» могли помітити в одному з епізодів відомих акторів Одрі Хепберн і Грегорі Пек саме на Іспанських сходах. Ці монументальні сходи нараховують 135 сходинок, спонсоровані Етьєном Гефф’є, французьким дипломатом (у 1723–1725 роках). Вони з’єднують церкву Трініта деї Монті й посольство Іспанії у Палаццо Мональдескі.

Пантеон

Колишній римський храм, який зараз є церквою. Цікавим фактом є те, що Купол Пантеону (кесонний купол) має центральний окулюс як основне джерело природного світла, яке знаходиться точно по центру купола і має круглий 9-метровий отвір. Зараз Римський Пантеон належить Ватикану. Дотепер Пантеон використовується як католицька церква, тому відвідувачів просять дотримуватися належного рівня поваги. 

Рим — це прекрасна та сонячна столиця Італії, яка має затишні кав’ярні, атмосферні вулички та багато історичних шедевральних пам’яток, які ви повинні обов’язково побачити на власні очі! Бажаємо вам гарної подорожі та неймовірних вражень!