Літературний тур Юрія Іздрика

Юрій Іздрик читатиме улюблені вірші тисяч читачів, зокрема і з одного з найновіших видань – поетичної збірки-фотоальбому «Naked one», що вийшла у видавництві Meridian Czernowitz 2020 року. Книжка вміщує вірші та ню-фотопортрети Іздрика авторства київської фотографки Насті Тєлікової.

«Ця книжка – своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу, – розповідає Іздрик. – Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one».

«Часто згадую наш тур з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик по 27 містах України в 2016-му році, – розповідає видавець та президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. – Іздрик називав той тур «Прощання з Україною» та обіцяв більше ніколи не мандрувати із поетичними виступами. Я радий, що зміг витягнути класика у міні-тур по малому західному колу. Юрія везу особисто, як і інших учасників Літературної мережі. Книжки також будуть при мені, як і завжди».

За словами письменника, він не часто вилазить зі своєї мушлі – калуської квартири й уже давно провадить усамітнене життя. Тому і не любить подорожувати. Тур, навіть у три міста (Тернопіль–Луцьк–Львів) – непересічна подія для поціновувачів літератури загалом та творчості Юрія Іздрика зокрема.

16 жовтня, у неділю, Юрій Іздрик виступить у Тернополі. Виступ відбудеться у креативному кластері Na пошті (вул.Коперника 4), початок о 17:00. Модеруватиме поет і видавець Роман Воробйов.Онлайн-трансляція відбуватиметься на facebook-сторінці співорганізаторів вечора, фестивалю “Ї”.

izdryk2

17 жовтня, у понеділок, Іздрик виступить у Луцьку. Наразі відомо, що модеруватиме зустріч директорка фестивалю “Фронтера”, культурна діячка Елла Яцута.

У вівторок, 18 жовтня літертатурний вечір відбудеться у Львові на головній сцені Театру Лесі Українки. Початок о 18:00. Модеруватиме письменник, музикант і культурний діяч Григорій Семенчук.

Онлайн-трансляція читань відбуватиметься на facebook-сторінці фестивалю Місяць авторських читань у Львові, ЛМГО “Мистецька рада “Діалог”, Lviv City of Literature.

Вхід на всі три події вільний.

Події відбудуться у межах роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту можливе за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).