Куди піти на вихідні в Києві 13-14 липня?

Отакої, спека цього тижня дійсно шалена. Втім, навіть вона не стане на заваді цікавому та насиченому вікенду! А як зробити вихідні в Києві цікавими та насиченими? Для цього потрібно лише ознайомитись з нашою добіркою подій та обрати саме ту, яка вам до душі 🙂

Інтерактивний захід для дітей “Морські тварини для дошкільнят”

Щасливі діти — щасливі батьки, чи не так? Саме тому, якщо ви не знаєте чим зайняти малечу в цю суботу, то пропонуємо ідеальний варіант — інтерактивний захід “Морські тварини для дошкільнят”. Що ж це таке?

Організатори підготували інтерактивну демонстрацію, міні-екскурсію та квест для маленьких дослідників. Вони дізнаються про життя термінаторів-губок, медуз, морських зірок, морських їжаків, лангустів, мечохвостів, молюсків, вампірів-міног, риб, птахів-підводників та навіть ссавців.

Коли: 13 липня 2024, 12:30

Де: Національний науково-природничий музей НАН України (вул. Богдана Хмельницького, 15)

Вартість:
для дітей – 200 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі), дітям до 6 повних років вхід до музею безкоштовний, інакше слід додатково сплатити дитячий квиток – 80 грн;
для дорослих – 160 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею).

Реєстрація: за цим посиланням

Концерт тріо “Хороший. Поганий. Злий” у Києві

Обожнюєте рок, кантрі, рокабілі та блюз? А якщо ми скажемо, що в суботу відбудеться концерт гурту, який майстерно поєднує ці музичні напрями? Так-так, мова йде про тріо “Хороший. Поганий. Злий”. Цей колектив відомий своїм унікальним звучанням, що поєднує елементи американської музики Дикого Заходу. Їхні виступи часто можна почути у популярних музичних закладах Києва. Особливістю репертуару є оригінальні кантрі-версії популярних рок та поп пісень.

Цей захід — must-visit для тих, хто давно мріяв про вихідні в Києві з нотками Дикого Заходу!

Коли: 13 липня 2024, 19:00

Де: Пасаж (вул Хрещатик, 15)

Вартість: 150 грн

Квитки: можна придбати за цим посиланням

Гаражна субота зі Старим Левом у Музеї Ханенків

Книголюби, готуйте ваші грошики, оскільки цієї суботи ви зможете поповнити свою колекцію книжок! Зробити це можна на Гаражній суботі зі Старим Левом у Музеї Ханенків.

Окрім того, що на заході відбудеться чимало цікавих зустрічей та лекцій, 30% прибутку буде скеровано на закупівлю книг для ініціативи “Книга на фронт”. Ба більше, кожен охочий може принести свою книжечку, яку в подальшому отримає захисник або захисниця.

Програма заходів:

12:00 – Екскурсія двориком від команди Музею Ханенків

13:00 – Майстер-клас для дітей «День народження Бобра» (за книгою «Ідеальний рецепт до дня народження»)

14:00 – Подорож Черніговом: читанка за книжечкою-мандрівочкою
На Гаражній суботі відбудеться справжнісінька подорож Черніговом — читанка за новенькою книжечкою-мандрівочкою, що розповідає про старовинне місто, його вулички та неймовірних мешканців.

15:00 – Підлітки та кінематограф. Розмова за мотивами «Твоя книга про кіно» Ольги Бірзул

16:00 – Марія Примаченко та її дивозвірі: лекція від письменниці Марини Макущенко

17:00 – Творча зустріч з Олександром Фоззі Сидоренком + автограф-сесія

18:00 – Поетичні читання: Мар’яна Савка, Любомир Серняк, Олена Гусейнова

Коли: 13 липня 2024, 11:00-19:00

Де: Музей Ханенків (вул. Терещенківська, 15)

Презентація книги “Побратим гетьмана”

Любителі історії українського козацтва на місці? Радимо вам присісти, оскільки ви впадете від захвату! Цієї суботи в Києві відбудеться презентація роману “Побратим гетьмана” авторства Оксани Зененко. На заході ви зможете не лише придбати книгу, але й особисто поспілкуватись з автокрою книги.

Анотація до роману “Побратим гетьмана”:

“1710 рік. Після повстання Мазепи в Україні тривають царські репресії. Старшини-емігранти в Бендерах обирають гетьманом Пилипа Орлика. Разом із кошовим отаманом Костем Гордієнком та шведським королем Карлом XII він має намір продовжувати війну з Московією за звільнення українських земель… Однак дещо інакше бачить майбутнє гетьман Іван Скоропадський, який прагне домовлятися з царським урядом про збереження прав і вольностей Війська Запорозького. Такої думки тримаються і його соратники-урядовці…

Несподівано один з них, осавул ніжинського полку Дмитро Жураківський, здійснює неприпустиме: вступає у бійку з московськими драгунами, рятуючи від їх зазіхань незнайому дівчину. Цей небезпечний конфлікт за участі загадкової панночки втягує Дмитра у таємниці гетьманської столиці, спонукає до розуміння вчинку Мазепи та відкриває постать лютого ворога Москви – кошового Костя Гордієнка. І, зрештою, ставить перед непростим, доленосним вибором…”

Коли: 13 липня 2024, 17:00

Де: Книгарня “Є” (вул. Лисенка, 3)

Вхід: вільний

Прем’єра фільму “Ерік Кам’яне Серце”

Книги український авторів — це прекрасно, а як щодо перегляду фільмів в рамках XV Одеського міжнародного кінофестивалю? Якщо ви ніколи не бачили кінострічки естонського виробництва, то виправити ця несправедливість можна вже цієї неділі на прем’єрі фільму Ільмара Рааґа “Ерік Кам’яне Серце”.

Про що фільм?

“Ерік (11 років) переконаний, що у нього кам’яне серце. Тому він не переймається тим, що його батьки не мають для нього часу, або тим, що у нього немає справжніх друзів.

Коли його сім’я переїжджає до вілли, яку вони успадкували від тітки Брунгільди, він виявляє, що там живе інша сім’я – Марія (11 років) та її тато, котрих батьки Еріка хочуть виселити на вулицю.

Коли сім’я отримує повідомлення про виселення, Марія активує свій секретний план, щоб повернути назад свою зниклу матір та врятувати їх. Разом вони потрапляють у фантастичну подорож до Світу між Світами, і Ерік розуміє, наскільки складно мати справжнє кам’яне серце”.

Коли: 14 липня 2024, 13:00

Де: Gulliver Oscar Cinema (Спортивна площа)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Вистава “Янголи не плачуть”

Вихідні в Києві складно уявити без театру. Саме тому, запрошуємо вас на виставу в “Підвалі культури” під назвою “Янголи не плачуть”.

Про що вистава?

“Чи насправді існують янголи? – Це питання рано чи пізно ставить перед собою чи не кожна людина. Коли нам радісно і навпаки складно – чи є хтось поруч, щоб розділити щастя й горе, підтримати і надати сили на подальшу боротьбу? Можливо, янголи живуть у нашій душі? У будь-якому разі, скільки існує людство, завжди точитиметься боротьба між світлом і темрявою. І вирішувати, на який бік встати, буде саме людина”.

Коли: 14 липня 2024, 18:00

Де: Підвал культури (вул. Олеся Гончара, 30А)

Квитки: придбати можна за цим посиланням