Особливі місця на карті України

Місця сили або місцевості, де люди почуваються наче на іншій планеті, є і в Україні. Саме про такі локації й розповімо. Бо це дуже цікаво.

horticya2

Отож, місця сили є у всьому світі. Вони пов’язані між собою. Найчастіше там споруджено піраміди, давні капища або храми. А буває й так, що ці місця настільки давні, що від них залишився лише рельєф – усе заховано під товщею землі чи лісу.

Місця сили свідчать про особливий зв’язок із Всесвітом і переконують навіть скептиків, що наша планета жива, і що на ній є як добрі, так і погані місця.

Ми підібрали сім найбільш знаних особливих місць на карті України, які можна відвідати. Щоправда, довго перебувати у місцях сили не радять. А якщо й вирушати туди, то лише із добрими думками, адже в таких місцях все підсилюється – як позитивне, так і негативне.

bakota

Бакота (Хмельниччина) – колишнє село на Дністрі, якого вже немає на карті України. Однак, численні археологічні розкопки свідчать про те, що раніше тут було багато святилищ і місць для жертвопринесень. Знайшли тут і курган із жіночими похованнями. Колись тут було велике місто, аж поки не прийшли радянські “господарі”. У 1980-х на священному місці сили почали споруджувати Новодністровську ГЕС. Людей добровільно-примусово переселили в сусідні локації, а саме місце сили затопили.

bogit

Богит (Тернопілля, заповідник “Медобори”) – навіть назва пов’язує із чимось божественним, із богами. Тож не дивно, що місце сили Богит на Тернопіллі приваблює творчих людей та любителів неповторних вражень. Підноситься Богит на висоту 414 метрів, однак вийти на гору прямим шляхом непросто. І це також є свідченням сакральності цих місць – дорога до пізнання ніколи не веде напрямки. Колись тут було священне місце давніх слов’ян і знаменитий Збруцький ідол або ж Святовид. А головна пам’ятка Богита – це дольмен або ж брама, викладена із кам’яних брил і така ж стародавня, як англійський Стоунгендж. Знавці кажуть, що ця брама є переходом в паралельні світи. Принаймні, дл наших предків це був портал, через який душі переходили у нав і повертались назад.

kamyana_mogila2

Кам’яна могила (біля селища Мирний, що у Запорізькій області) – дуже відома і потужна локація. Знавці-езотерики та геофізики-науковці недарма вважають її найдавнішим пам’ятником такого роду на території України. Насправді ж там немає визначних споруд – лише кам’яний насип 12 метрів заввишки та 3 км довкруг. У цьому насипі є 62 кам’яні печери, в яких учені знайшли 160 кам’яних табличок із написами, датованими III ст. до н.е.

Чимало сучасних біоенергетиків, екстрасенсів і людей, які відчувають силу землі, свідчать про неймовірно сильну енергію, що виходить із цього пам’ятника. Вперше ж про енергетику цього місця заговорили в 1995 році, після візиту одного з тибетських лам, міністра культури королівства Бутан. Після тривалих медитацій на вершині пагорба він визнав, що це дійсно святе місце, центр якого випромінює потужний стовп позитивної енергії.

kaminne_selo

Камінне Село (Житомирщина) – розташоване на схід від села Рудня-ЗамисловицькаОлевського району Житомирської області. Являє собою скупчення великих валунів. Назва «Камінне Село» виникла з однієї такої легенди, що розповідає про те, як колись у лісі було багате село. Одного разу через нього проходив старий в убогому одязі і попросив хліба у господаря багатого двору. Той махнув на нього рукою: «Іди собі, чоловіче, ніколи мені». Старий, яким виявився сам Господь, що спустився на землю, вийшов з села, озирнувся і село враз скам’яніло. На одному з каменів, де він відпочивав, залишився величезний слід босої ноги.

pisanii_kamin

Писаний Камінь (Карпати) – розташований у Верховинському районі Івано-Франківської області, на північ від села Верхній Ясенів і за кілька кілометрів на південний схід від села Буковець та Буковецького перевалу. Свою назву Камінь одержав від карбів (петрогліфів), найдавніший з яких походить з часів Київської Русі. За деякими припущеннями, в минулому на скелях було язичницьке капище. Залишками капища вважають дев’ять круглих виїмок-чаш, які вирубані в камені.

totoha

Тотоха (Київська область) – гора, розташована неподалік села Медвин Богуславського району Київської області. Знавці особливих енергій нарахували на цій горі 3 точки, з’єднавши які, вони утворюють трикутник. Кожен охочий, хто стане всередину цього трикутника, зможе потужно підзарядитися і . Сама ж назва “Тотоха” має 2 версії походження: 1 – на честь єгипетського бога Тота, 2 – від тюркського слова “особливий”.

Читайте також – Відпочинок на Бакоті: намети, пляжі, кораблі

Хортиця (Запоріжжя) –цей острів утворився кілька мільярдів років тому шляхом розлому породи, яку згодом омив Дніпро. Згодом Хортиця заповнилася рослинністю, але залишилися “гранітні пороги” біля її країв. Тут збереглося місце, іменоване “Думна скеля”: козаки використовували його для молитов. Біоенергетики підтверджують, що тут величезне місце сили. Земля тут теж особлива, і козаки в будь-який похід брали з собою шматочок рідної землі як оберіг. Були в козацтві і певні молитви, що говорили, тільки стоячи босоніж на землі і заряджаючись її енергією”.

Підготувала Оксана Кришталева, Львів